Vouchery prezentowe | Borpince

Vouchery prezentowe

Voucher kwotowy

Zamów voucher kwotowy do wykorzystania w Borpince przez cały 2021 rok. To świetny pomysł na prezent dla najbliższych lub znajomych. Sam zdecyduj jaką kwotę przeznaczysz na voucher a my go przygotujemy i wyślemy pod wskazany adres.

Menu Degustacyjne

Menu Degustacyjne to prawdziwa 10 daniowa uczta kulinarna, podczas której można spróbować węgierskich dań podążających za najlepszymi produktami każdego sezonu. W menu znajdują się oryginalne potrawy Madziarów w nowoczesnej odsłonie wykorzystującej aktualne trendy i nowoczesne techniki kulinarne. To świetna formuła na wyjątkowe okazje, jubileusze lub po prostu miły wieczór w restauracji.

czytaj więcej >>

Panel Degustacyjny

Panel Degustacyjny to nasz najnowszy koncept, w którym proponujemy spotkania z winami z najwyższej półki połączone z wyszukanymi potrawami z najlepszej jakości produktów takich jak foie gras, trufle czy płatki złota. Panel degustacyjny jest prowadzony przez sommeliera, który wnikliwie analizuje kolejne wina, omawia etapy produkcji win, techniki degustacyjne i zasady foodparingu

czytaj więcej >>

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.