Spotkania Świąteczne | Borpince

Spotkania Świąteczne

Zrób niezwykłe wrażenie na swoich Gościach i pozwól nam zaskoczyć uczestników absolutnie wyjątkową biesiadą!

Rdzenne węgierskie klimaty na świąteczne spotkanie! 

Borpince to oryginalne wnętrza, miejsce z klimatem, unikalną atmosferą, nowoczesną kuchnią węgierską, obfitą piwniczką węgierskich win i najwyższym standardem obsługi w zaskakująco korzystnych cenach. Skomponuj własną ofertę z dostępnych propozycji a my zajmiemy się zorganizowaniem oryginalnego spotkania przedświątecznego w autentycznie węgierskim wydaniu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wnętrzami na https://www.borpince.pl/nasze-wnetrza/ Mamy wiele ciekawych przestrzeni, wyodrębnionych sal, klimatycznych miejsc więc każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

DEGUSTACJA WIN Z SOMMELIEREM

Degustacja win to atrakcja, która znakomicie uzupełni przedświąteczny wieczór w Borpince. Wybór 5 win, które zostaną kolejno zaprezentowane i podane Gościom. Wszystko w asyście sommeliera, który w lekki i przyjemny sposób przybliży Gościom tematykę związaną z winami i ich degustacją.

PROPOZYCJA WIN

To propozycja sommeliera – selekcja z karty win stworzona z myślą o wigilijnych kolacjach, która ułatwi  Państwu wybór najlepszych win na świąteczny stół dostosowanych do założonego budżetu. W razie potrzeby jesteśmy zawsze otwarci stworzyć zupełnie indywidualną propozycję.

OPEN BAR

to wygodne rozwiązanie dla firm dające pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania. Proponujemy kilka pakietów open baru do wyboru. Oferta bazuje na podstawowych napojach alkoholach i winie typu house wine.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.