Ogólnopolskie Mistrzostwa w Jedzeniu Najostrzejszych Papryczek | Borpince

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Jedzeniu Najostrzejszych Papryczek

Już 3 lipca obchodzimy międzynarodowy dzień ostrej papryczki chili. 🌶🌶🌶 Z tej okazji w Borpince odbędą się pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa w Jedzeniu Najostrzejszych Papryczek Chilli! 🌶🌶🌶

Każdy odważny uczestnik zostanie nagrodzony kuflem chłodzącego piwa oraz słoiczkiem naszego autorskiego musu z ostrej papryki. Zwycięzca mistrzostw oprócz tytułu Mistrza Polski i satysfakcji ze zwycięstwa otrzyma  DWUOSOBOWE ZAPROSZENIE na specjalne 7-daniowe MENU DEGUSTACYJNE Borpince przygotowane przez Szefa Kuchni!

Podczas Mistrzostw nie może zabraknąć dopingu! Równolegle z konkursem jedzenia ostrej papryki odbędzie się również Walka Kibiców. Za najlepszy doping komisja wyłoni zwycięzców i rozda zaproszenia do restauracji lub słoiczki naszego autorskiego musu z ostrej papryki.

Tego dnia nie zabraknie też palących i piekielnie ostrych potraw, które przygotujemy specjalnie na tę okazję.

Udział w Mistrzostwach oraz wstęp dla kibiców są BEZPŁATNE! Liczba miejsc dla zawodników jest ograniczona.

Zasady konkursu:
Konkurs polega na jedzeniu papryk o coraz większej ostrości. Papryka musi być zjedzona w całości wraz z gniazdem nasiennym, odpadkiem jest jedynie zielony ogonek. Pomiędzy konsumpcją kolejnych papryk nie dozwolone jest picie ani jedzenie czegokolwiek. Zabronione jest również wstawanie od stołu konkursowego. Uczestnik ma do dyspozycji jedynie szklankę kwaśnej śmietany oraz worek, do którego może wypluć paprykę, której nie będzie w stanie przełknąć. Po użyciu worka lub dotknięciu szklanki uczestnik wypada z gry. Gramy do ostatniego wytrwałego gracza. W razie dogrywki rywale dostaną dwie papryki o największej ostrości. Wygra ten, kto skonsumuje je najszybciej. W konkursie uczestniczyć mogą jedynie osoby pełnoletnie, które na własną odpowiedzialność podejmują się jedzenia ostrej papryki.

Przepraszamy, limit miejsc dla zawodników został wyczerpany!

Zapraszamy do kibicowania w naszej  Loży Kibica i spróbowania specjalnego na tę okazję ostrego menu – rezerwacje tylko na maila: info@borpince.pl

Wśród kibiców w trakcie Mistrzostw wybierzemy też najaktywniej kibicujących, którzy również zostaną nagrodzeni! Zapraszamy do zabawy i oglądania mistrzostw na żywo!