Ogólnopolskie Mistrzostwa w Jedzeniu Najostrzejszych Papryczek | Borpince

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Jedzeniu Najostrzejszych Papryczek

Już 11 września o 19.30 zapraszamy na  drugą edycję Ogólnopolskich Mistrzostw w Jedzeniu Najostrzejszych Papryczek Chilli! 🌶🌶🌶

Każdy odważny uczestnik zostanie nagrodzony kuflem chłodzącego piwa oraz słoiczkiem naszego autorskiego musu z ostrej papryki. Zwycięzca mistrzostw oprócz tytułu Mistrza Polski i satysfakcji ze zwycięstwa otrzyma  DWUOSOBOWE ZAPROSZENIE na specjalne 10-daniowe MENU DEGUSTACYJNE Borpince przygotowane przez Szefa Kuchni!

Udział w Mistrzostwach to koszt 20 zł. Liczba miejsc jest ograniczona prosimy rezerwacje wyłącznie z formularza!

  Zasady konkursu:
Konkurs polega na jedzeniu papryk o coraz większej ostrości. Papryka musi być zjedzona w całości wraz z gniazdem nasiennym, odpadkiem jest jedynie zielony ogonek a na każdym etapie liczyć się będzie czas. Pomiędzy konsumpcją kolejnych papryk nie dozwolone jest picie ani jedzenie czegokolwiek. Zabronione jest również wstawanie od stołu konkursowego. Uczestnik ma do dyspozycji jedynie szklankę kwaśnej śmietany oraz worek, do którego może wypluć paprykę, której nie będzie w stanie przełknąć. Po użyciu worka lub dotknięciu szklanki uczestnik wypada z gry. W finale Mistrzostw czeka Was prawdziwe, piekielnie ostre monstrum uwarzone przez Szefa Kuchni. W konkursie uczestniczyć mogą jedynie osoby pełnoletnie, które na własną odpowiedzialność podejmują się jedzenia ostrej papryki.

ZAREZERWUJ JEŚLI CHCESZ BYĆ UCZESTNIKIEM

Nie prowadzimy rezerwacji dla kibiców