Kolacja firmowa w Borpince | Borpince

Kolacja firmowa w Borpince

Pozwól zaskoczyć swoich Gości – Rdzenne węgierskie klimaty w zasięgu twojej firmy!

Autentyczna restauracja węgierska prowadzona przez półkrwi węgierkę Beatę Trón-Nowak, która dba by Borpince było prawdziwie węgierskim sercem Warszawy. Szef Kuchni Jarek Ogonowski oferuje unikalny Fine Dining rodem z nad Dunaju, który zachwyci najbardziej wymagające podniebienia. Borpince to dosłownie piwnica win przedwojennej kamienicy warszawskiej, która kryje w sobie potężną bibliotekę blisko 100 etykiet węgierskich win.

Borpince to oryginalne wnętrza, miejsce z klimatem, unikalną atmosferą, nowoczesną kuchnią węgierską, najwyższym standardem obsługi w zaskakująco korzystnych cenach. Borpince to duże wydzielone przestrzenie z jeszcze większymi możliwościami!

  • Kolacje biznesowe z węgierskim menu dla 50 osób
  • Kolacje z degustacją win prowadzoną przez sommeliera
  • Spotkania koktajlowe dla 70 osób
  • Spotkania prasowe z prezentacją
  • Kameralne lunche biznesowe w ustronnym private roomie
  • Restauracja na wyłączność dla 140 osób

W kuchni stawiamy na jakość i pochodzenie używanych produktów, które w otoczce fine dining’owej zapewniają fantastyczne efekty wizualno-smakowe. Menu w Borpince to kilka dynamicznie zmieniających się pozycji jest więc okazja by podążać za sezonem i regularnie próbować nowych potraw.

W celu uzgodnienia szczegółów i dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu:

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.