Kociołkowanie | Borpince

Węgierskie Kociołkowanie

Planujesz piknik na łonie natury? Wiosna, majówka czy ciepły weekend to świetna pora by spędzać czas na świeżym powietrzu. To również dawno wyczekiwana możliwość spotkania ze znajomymi lub okazja na rodzinne piknikowanie. Żeby takie spotkanie zapadło w pamięć warto dodać do niego nieco atrakcji.

Zamów pełen zestaw do ogniskowego kociołkowania i zorganizuj wymarzony piknik!

Wypożycz stojak z kociołkiem, zamów paczkę surowców do samodzielnego przyrządzenia zupy gulaszowej, gulaszu na winie lub lecso, zamów trochę piknikowych przystawek, które umilą czas oczekiwania, zamów niezbędnik piknikowy i nie zapomnij o dobrym winie! Więcej szczegółów poniżej:

Usługa dostępna od 28 kwietnia przez cały sezon!

Bográcsgulyás - Paczka składników na 5 litów
około 10 porcji - JUŻ OD 17 ZŁ ZA PORCJĘ!

To tradycyjna węgierska zupa gulaszowa z wołowiną i kluseczkami galuszka. Najbardziej popularna potrawa do przyrządzenia w kociołku czyli bograczu, od którego właśnie wzięła się jego nazwa. Zwykle szykuje się ją na ostro, ale gotując samodzielnie ostrość można dostosować do własnych oczekiwań.

Gulasz na bikaverze - Paczka składników na 5 litrów
około 10 porcji - JUŻ OD 24 zł ZA PORCJĘ!

To świetna potrawa do wieczornego ogniskowania. Wymaga dość skrupulatnego mieszania w kociołku, ale dyżurny kucharz nigdy nie pozostaje stratny mając do dyspozycji butelkę wina, którym należy podlewać potrawę ;). Dzięki bikaverowi i dymnym aromatom ogniska potrawa zyskuje naprawdę oryginalnego smaku.

Lecso z węgierską kiełbasą - Paczka składników na 5 litrów
około 10 porcji - JUŻ OD 24 ZŁ ZA PORCJĘ!

To danie, które szykuje się stosunkowo szybko jednak wymaga najwięcej uwagi dyżurnego kucharza.  To również wersja bardziej wiosenna i lekka niż dania gulaszowe i może być przygotowana w wersji wegetariańskiej.

DODATKOWE OPCJE PIKNIKOWE

Pasty węgierskie

Dla umilenia czasu oczekiwania na przygotowanie potrawy ogniskowej możesz zamówić zestaw past węgierskich do smarowania pieczywa, które łatwo skonsumować w formie piknikowej – przystawka dla co najmniej dwóch osób:

Paprykowy smalec, pasta z bryndzy körözöt, kremowy pasztet z gęsiną i brandy, mus z ostrej papryki, świeżo pieczony chleb.

Wino i Chleb

Żeby dopełnić zestaw piknikowy zamów świeżo pieczony bochen chleba i wino ogniskowe.

Niezbędnik piknikowy

To zestaw niezbędnych akcesoriów do swobodnego piknikowania, w którego skład wchodzą: nóż, deska do krojenia, rękawica ochronna, worki na śmieci, ręcznik papierowy, rozpałka, zapałki, suche drewno na start 2,5kg

Naczynia jednorazowe eco

Możesz również zamówić kubeczki do napojów, komplet miseczek z trzciny cukrowej i drewnianych sztućców. Naczynia są całkowicie ekologiczne i nadają się do spalenia w ognisku.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.