Dla Firm | Borpince

Oferta Dla Firm

Pozwól nam zaskoczyć swoich Gości!

Borpince to lokal o charakterze restauracyjnym zlokalizowany na dwóch poziomach przedwojennej kamienicy u zbiegu ulic Chmielnej i Zgoda (plac5rogów) Przepiękne wnętrza loftowego parteru i oryginalnej piwnicy zapewniają niepowtarzalny klimat. Restauracja realizuje wyłącznie rezerwacje grupowe co daje gwarancję wynajmu części lub całości przestrzeni na wyłączność i daje możliwości realizowania najbardziej wymyślnych form takich chociażby jak  własna muzyka, warsztaty barmańskie czy pokaz iluzji. Oferujemy szereg usług restauracyjnych, które urozmaicą spotkanie w Borpince, ale umożliwiamy również wynajem samych przestrzeni bez dodatkowych usług restauracyjnych.

Szef Kuchni Jarek Ogonowski oferuje nowoczesną kuchnię, która zachwyci najbardziej wymagające podniebienia. Stawiamy na jakość i pochodzenie używanych produktów, które w otoczce fine dining’owej zapewniają fantastyczne efekty wizualno-smakowe. Działając z odpowiednim wyprzedzeniem z przyjemnością stworzy indywidualnie dopasowaną ofertę i menu zgodne z osobistymi oczekiwaniami naszych klientów.

Borpince to oryginalne wnętrza, miejsce z klimatem, unikalną atmosferą, nowoczesną kuchnią, najwyższym standardem obsługi w zaskakująco korzystnych cenach. Borpince to różne: duże, małe i wydzielone przestrzenie z jeszcze większymi możliwościami!

CO MOŻEMY DLA WAS ZROBIĆ?

Kameralne lunche biznesowe w ustronnym private roomie (rozwiń)

Kolacje biznesowe z węgierskim menu (rozwiń)

Imprezy firmowe z degustacją win (rozwiń)

Spotkania koktajlowe typu standing party (rozwiń)

Spotkania szkoleniowe z prezentacją i lunchem (rozwiń)

Śniadania prasowe i Business Networking (rozwiń)

Restauracja na wyłączność dla 150 osób (rozwiń)

Skontaktuj się z nami

Kameralne lunche biznesowe w ustronnym private roomie

Dzięki unikalnym wnętrzom naszej piwnicy posiadamy wiele ustronnych przestrzeni oraz private room, w których można prowadzić swobodne rozmowy biznesowe bez przypadkowych słuchaczy czy świadków. Dodatkowym atutem takiego spotkania będzie dyskretna obsługa i oryginalne dania, które z pewnością zrobią wrażenie na Gościach.

Kolacje biznesowe z węgierskim menu

Posiadamy idealne, wydzielone przestrzenie do grupowych spotkań biznesowych, które mogą przybierać formę luźnych biesiad przy świetnym i oryginalnym jedzeniu lub formalnych i eleganckich kolacji, które zrobią wrażenie na Gościach. Dzięki zróżnicowanym wnętrzom mamy możliwość rezerwacji sali dla 20-50 osób do wyłącznej dyspozycji bez dodatkowych kosztów.

Liczebność: 50 osób na jednej sali do 150 w całej restauracji

Imprezy firmowe z degustacją win

Degustacja win to atrakcja, która  znakomicie uzupełni kolację w Borpince. Wina będą otwierane i prezentowane w trakcie trwania posiłku a nasz sommellier opowie ciekawostki o regionach, charakterystycznych szczepach węgierskich, technikach degustacyjnych oraz food-pairingu. To świetna okazja by poszerzyć swoją wiedzę ale przede wszystkim by spędzić niezapomniany wieczór podczas spotkania firmowego

Liczebność: optymalnie 20-30 osób na jednej sali

Spotkania koktajlowe typu standing party

To świetna formuła standing party, która zapewni luźną, nieformalną atmosferę podczas spotkania. Goście będą mogli skorzystać z suto zastawionego bufetu zimnego, ciepłego i deserowego próbując wielu niecodziennych smaków w najlepszym wydaniu. Całości dopełni oferta napoi soft lub alkoholowych z naszego słynnego baru.

Liczebność: 70 osób na jednej sali do 150 w całej restauracji

Spotkania szkoleniowe z prezentacją i lunchem

Posiadamy całkowicie wyodrębnioną Salę Degustacyjną o powierzchni 68 m, która świetnie sprawdza się w roli sali konferencyjnej na szkolenia i prezentacje. Rzutnik, ekran oraz nagłośnienie są na wyposażeniu Sali. Podczas szkoleń zapewniamy bufet  kawowy a na życzenie serwujemy Gościom wyśmienity lunch.

Liczebność: do 50 osób

Śniadania Biznesowe i Networking

Oferujemy  dogodne przestrzenie, sprzęt multimedialny i wyśmienite potrawy bufetu śniadaniowego, które na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników porannego spotkania w Borpince. Mamy wieloletnie doświadczenie w śniadaniowym business networking a naszym atutem jest zawsze bogata, uczciwa, przepyszna oferta śniadaniowa z wyśmienitą kawą, którą nasi Goście wspominają nawet po latach.

Liczebność: do 50 osób na jednej sali

Restauracja na wyłączność dla 150 osób

Istnieje możliwość wynajęcia całej restauracji na wyłączność. Posiadamy duże doświadczenie i wiele możliwości zorganizowania imprez zamkniętych zarówno zasiadanych z pełną obsługą kelnerską przy stołach jak i bankietów w formie koktajlowej z kilkoma suto zastawionymi bufetami zimnymi, ciepłymi i słodkimi. Całości dopełnia nasz efektowny i dobrze zaopatrzony bar, z którego możemy wydać najbardziej wymyślne zamówienia. Mamy również wile możliwości organizacji dodatkowych atrakcji takich jak pokazy iluzjinisty, kolacje w ciemności czy live music.

Oferty imprez zamkniętych ustalamy indywidualnie dopasowując je do oczekiwań klientów.

Kontakt

Beata Trón-Nowak

Opiekun Klientów Biznesowych

ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa
tel.: +48 509 67 87 87

info@borpince.pl 

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.