Degustacje Win | Borpince

Degustacje Win

Czwartkowe Degustacje Win w Resturacji Borpince to dla nas pewna tradycja.
Organizowane niemal od początku istnienia naszego lokalu są największymi
i jedynymi regularnymi spotkaniami z węgierskimi winami organizowanymi w Warszawie.

Zasady naszych degustacji są niezmienne od lat: za symboliczne 50 złotych możecie Państwo przyjść i w luźnej, nieformalnej atmosferze skosztować co najmniej 6 win jakie danego dnia dla Was otworzyliśmy i przekąsić drobne przystawki specjalnie przygotowane na zasadzie foodparingu.

W trakcie każdego spotkania do Państwa dyspozycji pozostają nasi sommelierzy, którzy omówią kolejne wina i techniki degustacyjne oraz chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Podczas degustacji można zakupić w atrakcyjnych cenach desery i dania z bufetu gorącego oraz skorzystać z wysokich rabatów na wszystkie prezentowane wina.

Degustacje Czwartkowe odbywają się zawsze w ostatni czwartek miesiąca.

50,- zł/os

Cena wejściówki – 50 zł od osoby.

START: 20:00

Zaczynamy zawsze o godzinie 20:00

WYŁĄCZNIE WĘGIERSKIE WINA

Degustujemy nie mniej niż 6 węgierskich win.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na tym niezwykłym wydarzeniu
i przekonaniu się dlaczego nie ma wina nad Węgrzyna!

ZAPISZ SIĘ NA DEGUSTACJĘ JUŻ DZIŚ:

Zgłoszenie na degustację (wybierz jedno):
27.02.2020

Skąd dowiedzieliście się Państwo o degustacji?

Czy braliście już Państwo udział w degustacji?
NieTak

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.