Białe Uroczystości | Borpince

Białe Uroczystości

 Uczcij te wyjątkowe wydarzenia jakimi są chrzciny, komunie czy przyjęcia ślubne w klimatycznych wnętrzach eleganckiej restauracji Borpince z nowoczesną kuchnią węgierską i najwyższym standardem obsługi w zaskakująco atrakcyjnych cenach.

Jako zgrany zespół zadbamy nie tylko o pyszne jedzenie ale i o wyjątkowy nastrój, uroczyste nakrycie stołów, świeże kwiaty, profesjonalny serwis co zapewni piękne i niezapomniane wspomnienia z tego wspaniałego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wnętrzami na https://www.borpince.pl/nasze-wnetrza/ Mamy wiele ciekawych przestrzeni, wyodrębnionych sal, klimatycznych miejsc więc każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Dania główne do wyboru

Konfitowany udziec kaczki z grillowanymi warzywami, pieczonymi ziemniakami i musem z rabarbaru.

Filet suma z paloną cytryną, ziemniakami pieczonymi w soli morskiej i blanszowanym szpinaku w białym winie

Bakłażanowe ballado z serem kozim i orzechami

Desery do wyboru

Gundel palacsinta – płonący naleśnik z musem orzechowym i czekoladą

Lody z kandyzowaną dynią, olejem z pestek dyni i prażonymi pestkami dyni

Menu dla najmłodszych

czyli ulubione dania wszystkich węgierskich dzieci

Húsleves – Esencjonalny rosół z kury

 Rántott hús – Schab w chrupiącej panierce z domowymi frytkami i świeżymi warzywami

Csirkepaprikás – Delikatny paprykarz z kurczaka z kluseczkami galuszka

Fagylalt – Lody z czekoladą i owocami

Koszt oferty na osobę dorosłą wynosi: 140 zł

Koszt oferty dla dzieci wynosi 50

Do rachunku zostanie doliczone 10% serwisu kelnerskiego

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BETKA BEATA TRÓN-NOWAK, ul. Zgoda 1, 00-018 Warszawa, NIP:524-221-16-31, REGON: 017274098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.