HALLOWEENOWA DEGUSTACJA WIN

EVENT SPECJALNY

W tym miesiącu Restauracja Borpince ma straszliwą przyjemność zaprosić Państwa na unikalne wydarzenie jakim jest Halloween’owa Degustacja Win! Wieczorem 31 X 2018 o godzinie 20.00 zabierzemy Was w niezapomnianą podróż po węgierskich legendach i przesądach ilustrowanych przez niesamowite wina i specjały madziarskiej kuchni. Degustacja w formule zasiadanej prowadzona będzie przez naszego sommeliera, który oprócz garści wiedzy o historii i tradycjach Węgier opowie Państwu wiele o technikach degustowania wina i zasadach foodpairingu.

W czasie degustacji spróbujecie Państwo 4 wyśmienitych win:

  • Łagodny napar z winogron opactwa Benedyktów – Apatsagi Tricolis
  • Diabelski kupaż krwistych gron – Vylyan Ordog
  • Błogosławiona bycza krew w kielichu – Bikaver Aldas
  • Szorstki od szlachetnej pleśni – Szamorodny Sweet

Degustacja połączona będzie z kolacją składającą się z :

  • Diabelska przystawka ze skwierczącym boczkiem i płonącym shotem z dyni, espresso i chili
  • Anielska zupa dyniowa z imbirowym pazurem
  • Krwisty gulasz z policzków duszonych w byczej krwi z dyniowymi kluseczkami
  • Ognisty przysmak Lucyfera – naleśnik z orzechami tonący w czekoladzie i płomieniach

To doskonała alternatywa dla każdego, kto tak magiczny wieczór pragnie spędzić smacznie i stylowo. Jeśli od balu lub imprezy halloweenowej wolicie elegancką kolację połączoną ze snuciem opowieści i degustacją – to nie ma lepszego sposobu na spędzenie wieczoru niż odwiedzenie tego dnia Borpince!

Bilety na degustację zakupić można klikając w przycisk „Kup bilet” widoczny na górze strony.

Dodatkowo oferujemy specjalny rabat na bilet na to wydarzenie! Jeśli zdecydujecie się odwiedzić naszą degustację w przebraniu lub w stroju z akcentami halloweenowymi – możecie zakupić wejściówkę w niższej cenie. Nastrój tego wydarzenia budujemy wszak wszyscy!

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Zakup biletu możliwy jest jedynie przez stronę wydarzenia dostępną powyżej. W dniu wydarzenia będzie istniała możliwość zakupu biletu na miejscu przy wejściu na degustację, pod warunkiem, że zostaną jeszcze wolne miejsca do wykupienia.

OPRÓCZ TEGO, ZAPRASZAMY NA:

DEGUSTACJE CZWARTKOWE

Degustacje Czwartkowe w Resturacji Borpince to dla nas pewna tradycja. Organizowane niemal od początku istnienia naszego lokalu są największymi i jedynymi regularnymi spotkaniami z węgierskimi winami organizowanymi w Warszawie.

Zasady naszych degustacji są niezmienne od lat: za symboliczne 40,- złotych możecie Państwo przyjść i skosztować wszystkich win jakie danego dnia pragniemy Wam przedstawić. Jest to najczęściej 6 różnych win, które zależnie od degustacji łączy winiarnia, region lub gatunek. Nierzadko w degustacjach uczestniczą też zaproszeni goście – węgierscy winiarze lub właściciele winnic, którzy osobiście opowiadają Państwu o swojej pracy i jej owocach. W trakcie każdej degustacji do Państwa dyspozycji pozostają też nasi sommelierzy, których znajdziecie przy stanowiskach z winem.

Degustacje Czwartkowe odbywają się zawsze w ostatni czwartek miesiąca z wyłączeniem lipca i sierpnia.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na tym niezwykłym wydarzeniu i przekonaniu się dlaczego nie ma wina nad Węgrzyna!